Tusze-tonery.lakner.pl, lokalny lider w regeneracji kartridży do drukarek laserowych i atramentowych, gwarantuje 100% jakości swojej usługi.

100% gwarancja oznacza, że zregenerowany przez tusze-tonery.lakner.pl produkt będzie działał tak samo jak produkt oryginalny, przy zachowaniu podobnych warunków użytkowania. Oznacza to, iż jakość wydruków będzie co najmniej tej samej jakości, jaką oferują oryginalne kartridże.

Dodatkowo tusze-tonery.lakner.pl zobowiązuje się ponieść wszelkie konsekwencje związane z uszkodzeniami urządzeń, spowodowanymi korzystaniem ze zregenerowanych przez nas materiałów: jeśli zregenerowany kartridż doprowadzi do uszkodzenia urządzenia Klienta, zwrócimy pełny koszt naprawy sprzętu. Możemy zagwarantować Klientowi 100% jakości usługi, gdyż mamy za sobą 10 lat doświadczenia, zdobytego na lokalnym rynku. Te 10 lat badań związanych z regeneracją odzwierciedlają się w naszych produktach. Do regeneracji kartridży nasi pracownicy używają tylko najwyższej jakości części zamiennych oraz tuszów i tonerów, importowanych od najlepszych producentów. Wykorzystywane atramenty posiadają te same chemiczne i fizyczne właściwości, co oryginalne, a ponadto stosowane są zgodnie z unikalnymi recepturami, przewidzianymi dla drukarek dostępnych na polskim rynku. Ponadto na każdym etapie procesu dokonywane są pomiary kontrolne, a na koniec każdy zregenerowany kartridż jest testowany po to, by móc udzielić klientowi 100% gwarancji, że wydruki będą co najmniej takiej samej jakości jak przy stosowaniu oryginalnych kartridży oraz że Jego drukarka pozostanie bezpieczna.

Zgłoszenie reklamacji

Jeśli powstanie podejrzenie, że nasz produkt spowodował uszkodzenie mechanizmu drukarki, prosimy to zgłaszać do punktu, w którym dokonali Państwo zakupu lub za pośrednictwem strony internetowej przed podjęciem jakichkolwiek działań serwisowych. W przypadku uzasadnionego żądania zwrócimy pełny koszt naprawy sprzętu.